درباره ما

پنل اس ام اس پیک لینک چه کاربردی دارد؟

پنل پیک لینک با هدف ارائه راهکارهای مفید و موثر در صنعت تبلیغات پیامکی تاسیس گردیده است و آماده ارائه مشاوره و خدمات ارسال برای بهبود و بهره‌وری هر چه بیشتر در زمینه اطلاع‌رسانی پیامکی می‌باشد.

راه‌حلی مطمئن برای دیده شدن

امروزه بهای مصرفی در حوزه تبلیغات به طرز چشمگیری هدفمند شده است. این بدان معناست که صاحبان کسب بر تمرکز هر چه بیشتر برروی بازار هدف و مخاطبین خاص خود تاکید دارند. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند.

  • دانش عالی با آخرین تکنولوژی ها.
  • افراد متعهد با نگرش.
  • ایده های تازه و تنظیمات باحال.
  • پشتیبانی ویژه ۲۴/۷ برای مشتریان.
  • به روز رسانی مداوم و منظم

ویژگی های اصلی ما.

عملکرد فوق العاده

پیک لینک به بسیاری از شرکت ها و موسسات خصوصی, فروشگاه ها و مراکز خرید، دانشگاهها و مراکز آموزشی-پژوهشی، ارگان ها و نهادهای دولتی، مراکز مذهبی ، مساجد و هیئت ها ، بانکها و بیمه ها و سایر مشاغل خدمات ارائه می دهد، مهم نیست که شغل شما چیست ، تمامی مشاغل می توانند از خدمات سامانه پیام کوتاه بهره مند شوند . پیک لینک خدمت رسانی به این هموطنان را برگی از افتخارات خود می داند.

خدمات ما

سامانه پیامک پیک لینک می تواند برای شرکت ها و موسسات خصوصی کاربردهای مختلفی ، مانند ارسال پیامک تبریک تولد یا مناسبات خاص ، ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه یا بر اساس محدوده ، باشگاه مشتریان، همکاری در فروش، ارسال از دکل ایرانسل ، ارسال پیامک های هوشمند با نام برای ارسال اطلاعات خاص ، پیامک های یادآوری برای یادآوری سررسید  حق بیمه و چک ها و … را داشته باشد.

چشم انداز و اهداف ما

هدف ما رسیدن به جایگاهی است که همه افراد با درک صحیح خدمات پیامکی بتوانند کسب و کار خود را رونق دهند و حتی با نمایندگی پنل پیامک کسب و کار جدیدی ایجاد کنند.
اگر به یک سرویس پیامکی جهت ارسال پیامک انبوه و یا برای ارسال پیامک های سیستمی وبسایت خود، با یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید، همگام و همراه شما هستیم.

۰

سایت تحت پوشش

۰

مجموع صفحات

۰

مشتریان راضی

۰

ساعات کار شده

نظرات عزیزان

کارمندان با استعداد ما

محمد کریمی

امور مالی
کاربر حسابداری و مالی

صبا غفوری

پشتیبانی
کاربر پشتیبانی

سعید تهرانی

اداری
کارمند امورات اداری

سیما ذاکری

طراح
طراحی سایت

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی‌ها

    دسته‌ها